ANKET
‘Haymaana’ ve ‘Miras Lezzetler’ dendiğinde aklınıza gelen ilk ürün hangisidir?
HAKKIMIZDA
1989 yılında Ceylan Market adı altında ticaret hayatına başladık. 1992’de Gıda Toptancılığı ile çevre illerde adından söz edilen bir firma olmaya başladık. Söz konusu yıllarda artan piyasa taleplerine cevap verebilmek için üretim yapmaya karar verdik ve 1999 yılında , Gıda Sektörü’nde ‘Üretici Firma’ sıfatıyla var olmak için çalışmaya başladık.
Dünü olmayanın yarını da olmaz ilkesi ve bugün var oluşumuzun vefasıyla ‘Haymaana’ ismini firma markamız olarak tescillendirdik. Hayme Ana’nın doğruluğu , dürüstlüğü ve bereketi olsun ; ürünlerimizin adı ile müşterilerimize lezzet ve afiyet ulaşsın istedik : ‘MİRAS LEZZETLER’imizi ilk ürünlerimiz olan mantı ve tarhana ile geleceğe ; sizlere taşıdık.
1999’da üretime başladığımızda günlük 50 kg Mantı üretebilirken; bugün günlük 5500 kg üretim kapasitesine ve 34 ürün grubuna sahibiz.
2003’te 750 m² kapalı alan , 6250 m² açık alan üzerine kurulu olan tesisimiz , bugün 2000 m² kapalı ve 5000 m² açık alan olarak hizmet vermektedir.
Ürün portföyümüzü 2004 yılında +4ºCde muhafaza edilen ‘Taze Grup’ ürünler ile zenginleştirdik. 2006 yılında MAP ambalaj teknolojisi ile bu ürünlerimizin Raf Ömrünü uzattık.
Tesislerimizin kalitesini arttırırken, ürünlerimizin de kalitesinden ve hijyeninden asla vazgeçmedik ve Aralık-2007’de kalitemizi ISO 22000 Kalite Sistem Belgesi ile tescillendirdik.
Yurt içinde 40 satış bölgesi ve yurt dışında 3 temsilciliğimiz ile sizlere ulaşabilmenin haklı gururunu yaşarken , 2008 yılının Nisan ayında yeni ürünlerimiz olan kurabiyelerimizi 41 çeşidiyle beğeninize sunduk. AR-GE çalışmaları devam eden ürünlerimizi de sonuçlandırıp , Türkiye’de ilk olacak mamüllerimizi de Gıda Sektörü’ne kazandırmayı hedefliyoruz.

 

MİSYONUMUZ
Gıda sektöründe daima örnek lider olmayı hedefleyerek ürünlerimizde kalite ve sağlıktan vazgeçmeden ; doğaya ve topluma saygı ilkesiyle insanlığa en verimli hizmeti sağlayabilmek için varız.

 

VİZYONUMUZ
Nereden geldiğimizi unutmadan ve unutturmadan , önce iç piyasada daha sonra da uluslararası piyasada , öz değerlerimizden ödün vermeksizin adından söz edilen bir firma olacağız. Çünkü ;
  • Söz sahibi olduğumuz sektörde üretilebilir ürün portföyünü genişletip; daha çok istihdam sağlayacağız.
  • İhracat noktalarımızla birlikte , yurtdışında bulunabilir ürün çeşitlerimizi de arttırarak ülke tanıtımına katkıda bulunacağız.
  • Tüketici memnuniyetini sağlayarak, kalifiye çalışanlarımızla birlikte ülke genelinde ilk tercih olacağız.